Strona główna    Archiwum newsów    DOFINANSOWANE KURSY JĘZYKOWE W POZNANIU
DOFINANSOWANE KURSY JĘZYKOWE W POZNANIU
Czas dodania  15 lutego 2008, 23:23
Od marca 250 mieszkańców Poznania będzie mogło skorzystać z dofinansowanych kursów językowych prowadzonych Metodą SITA w ramach akcji „Gmina bliżej Europy”.
Dzięki niej będzie można poznać lub udoskonalić znajomość takich języków jak: angielski, niemiecki i hiszpański, nowoczesnym i szybkim sposobem SITA. Akcją objętych zostało 300 gmin i miast w całej Polsce.
Kurs prowadzony w kameralnych grupach, przez doświadczonych lektorów i metodyków SITA pozwoli w krótkim czasie znacznie zwiększyć umiejętności językowe, a jeśli będzie to nowy język już po 3 miesiącach nauki kursanci poradzą sobie w wielu sytuacjach życia codziennego. Będą znali język praktyczny, bez tak typowej dla kursów tradycyjnych „blokady językowej”.

Dla wszystkich
Propozycja ta skierowana jest zarówno do osób dorosłych jak i młodzieży od 15 roku życia. Każdy uczestnik kursu płaci za szkolenie 399 złotych, czyli zaledwie 50 procent wartości. Jeden poziom nauki języka obcego metodą SITA porównywalny jest z siedmiomiesięcznym kursem metodą klasyczną. W tej kwocie uczestnik otrzymuje dodatkowo komplet 6 płyt CD i podręcznik o wartości 199zł.

Metoda SITA
SITA to obecnie najnowocześniejszy, najszybszy i najbardziej skuteczny system językowy w Polsce. Wielokrotnie doceniany przez świat nauki, może się poszczycić licznymi nagrodami i wyróżnieniami, m.in. pierwszym miejscem jako „NAJLEPSZY PRODUKT JĘZYKOWY” przyznany na IV Ogólnopolskich Targach Językowych zorganizowanych na Uniwersytecie Warszawskim, a także „EUROPEJSKIM CERTYFIKATEM JAKOŚCI”.
Nauka metodą SITA w znacznym stopniu podnosi efektywność przyswajania języka obcego w porównaniu z nauką realizowaną metodami tradycyjnymi. Cechuje ją wysoka skuteczność zapamiętywania nowych informacji w krótkim czasie. Główny nacisk położony jest na umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku obcym, na bardzo praktyczne rozmówki i dialogi.

Jak się zgłosić? Warunkiem wzięcia udziału jest przysłanie formularza zgłoszeniowego na adres email: ppoz1@sita.pl

Akcję na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu koordynuje Niezależne Zrzeszenie Studentów

tu można pobrać:
Kupon zgłoszeniowy na kurs