Strona główna    Archiwum newsów    „Primus Inter Pares 2008”
„Primus Inter Pares 2008”
Czas dodania  5 marca 2008, 00:04
ogólnopolski konkurs na najlepszego studenta w Polsce
Niezależne Zrzeszenie Studentów i Stowarzyszenie Primus Inter Pares docenia potencjał intelektualny polskich szkół wyższych. Stwarza młodym, ambitnym, utalentowanym ludziom warunki rozwoju, organizując w porozumieniu z władzami szkół wyższych, konkurs na najlepszego studenta RP.
Konkurs "Primus Inter Pares" to jedno z najpoważniejszych i bezprecedensowych przedsięwzięć akademickich w skali kraju.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy mieć średnią ocen powyżej 4,0. Znajomość języków obcych, działalność w różnych organizacjach studenckich, posiadanie własnych publikacji i wszystkie pozostałe osiągnięcia, które w jakikolwiek sposób wyróżniają studenta spośród rówieśników zwiększają szansę na zwycięstwo. Zapraszamy do udziału w konkursie, zgłoszenia przyjmujemy na stronie internetowej www.primusinterpares.pl od 01.03 do 31.03.2008r.
Najlepszy Primus Inter Pares otrzyma w nagrodę samochód !
Patronat nad konkursem objęły władze miejskie, wojewódzkie i marszałkowskie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!