Strona główna    Archiwum newsów    Ruszył Portal Inventree!
Ruszył Portal Inventree!
Czas dodania  22 maja 2008, 01:42
Portal Ludzi Przedsiębiorczych.
Inventree.pl – ma za zadanie kojarzenie ludzi z różnych branż, z różnym doświadczeniem i wiedzą, w celu wprowadzenia pomysłów biznesowych na rynek.
Idea jest prosta. Osoba, która ma pomysł na biznes, w zamian za np. udziały w późniejszych zyskach, nawiązuje współpracę z ludźmi, którzy pomogą w dopracowaniu i wdrożeniu projektu.
Inventree spełnia rolę platformy, na której tworzy się i rozwija zespoły biznesowe. Jest narzędziem, które pozwala na:
• przeglądanie zarejestrowanych użytkowników, w celu znalezienia współpracowników
• jednoczesną pracę nad projektem przez wszystkich użytkowników
• korzystanie z bezpłatnej powierzchni na serwerze do przechowywania plików
• tworzenie własnych grup dyskusyjnych na forum zamkniętym
• opisywania swoich doświadczeń na blogu
• konsultacji on - line z administratorem Inventree w celu rozwiązania problemów biznesowych i technicznych grupy
• przesyłanie plików i wiadomości
INVENTREE to nie tylko program, to również administratorzy z olbrzymim doświadczeniem we wspieraniu pomysłów biznesowych. Dzięki ich pomocy zapewnione jest bezpłatne wsparcie szkoleniowo – doradcze dostosowane do potrzeb użytkowników. Pomoc udzielana jest w formie on -line, bądź poprzez spotkania z profesjonalnymi trenerami.
Inventree jest częścią projektu współfinansowanego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, co zapewnia jego bezpłatny i społeczny charakter. Jego celem jest wyrobienie postaw przedsiębiorczych wśród młodych ludzi i zachęcenie ich do zakładania własnej działalności gospodarczej.
Więcej informacji na www.inventree.pl.