Strona główna    Archiwum newsów    ASPekt
ASPekt
Czas dodania  08 kwietnia 2009, 12:23
magazyn studentów poznańskiej ASP
Niezależne Zrzeszenie Studentów ASP w Poznaniu zainicjowało wydawanie gazety studenckiej tworzonej przez studentów i dla nich. Pomysł zrodził się na początku bieżącego roku akademickiego i prace nad nim trwały do teraz.
Wiemy, że nie ustrzegliśmy się błędów, ale wierzymy, że każdy kolejny numer będzie lepszy:)
Dziękujemy studentom z Samorządu Studenckiego i Koła Naukowego za nadesłane artykuły.
Redakcja ASPektu składa serdeczne podziękowania władzom Akademii za sfinansowanie projektu oraz prof. Mirosławowi Pawłowskiemu za pomoc przy tworzeniu magazynu.
Serdecznie zapraszamy do czytania, komentowania magazynu i współpracy przy tworzeniu kolejnych numerów ASPektu.
Gazetka jest dostępna w bud A ASP w Poznaniu.
Wszelkie sprawy, problemy i sugestie związane z wydawnictwem prosimy kierować na adres aspekt.asp.poznan@gmail.com
Wersja pdf do ściągnięcia