Strona główna    Archiwum newsów    Konkurs fotografizny!
Konkurs fotografizny!
Czas dodania  24 kwietnia 2009, 00:24
"Kliszożercy 2009" 6 edycja!
Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprasza wszystkich studentów, do udziału w szóstej edycji konkursu "Kliszożercy". Jest to projekt popularyzujący fotografię jako dziedziny sztuki skierowany do pasjonatów z wszystkich uczelni wyższych w Polsce. Tegoroczna edycja została objęta patronatem Miesiąca Fotografii w Krakowie, organizowanego przez Fundację Sztuk Wizualnych, Fundację Imago Mundi i Miasto Kraków. W tym roku swoje nieprzeciętne umiejętności i kreatywność można zaprezentować w następujących kategoriach:
1. Kiedy wszyscy pójdą spać... - twoje miasto nocą
2. Kryzys niejedno ma imię - krach na giełdzie życia
3. W pogoni za światem - zdjęcie w ruchu
4. Cztery żywioły

Aby wziąć udział w naszym konkursie należy najpierw wypełnić formularz zgłoszeniowy, natomiast zdjęcia można przynosić do biura NZS UEK lub nadesłać jako przesyłkę pocztową do 11 maja 2009 roku.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 18 maja 2009r. o godz. 19:00 w krakowskim klubie Pauza, gdzie zostaną wręczone nagrody. W każdej z wymienionych kategorii wyłonione zostaną trzy osoby. Później zapraszamy wszystkich uczestników konkursu do wspólnej zabawy.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Akademię Fotografii, Śródmiejski Ośrodek Kultury, Biuletyn Fotograficzny "Świat Obrazu", księgarnie Universitas oraz Pod Globusem, Laboratoria Fotograficzne: Fotopress, Diprint, Ostrowski oraz Mami Foto Studio.

Do prac przesyłanych pocztą należy dołączyć wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz kserokopię legitymacji studenckiej!

Prace można przesyłać na adres :
Niezależne Zrzeszenie Studentów
Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
Ul. Rakowicka 27
31-510 Kraków
Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można pobrać na stronie internetowej www.nzsuek.pl
Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować na adres email:kliszozercy@nzsuek.pl