Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu
http://www.asp.poznan.pl
Strona główna    Archiwum newsów    Wyniki Wyborów do ASP Poznań
Wyniki Wyborów do ASP Poznań
Czas dodania  15 listopada 2007, 22:54
PROTOKÓŁ Z PRACY KOMISJI Z WYBORÓW DO SAMORZĄDU STUDENCKIEGO AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH W POZNANIU Z DNIA 15 LISTOPADA 2007 
I. Komisja Wyborcza zebrała się o 10.15 w składzie:

• Przewodniczący komisji - Jarosław Umiński
• I Wiceprzewodniczący komisji - Jakub Kociński
• II Wiceprzewodniczący komisji - Robert Bodnar
• Sekretarz komisji – Ewa Niemkiewicz

II. Głosowanie rozpoczęto o godzinie 11.00

III. O godzinie 15.00 Komisja zakończyła pracę

IV. Po zakończeniu głosowania Komisja przystąpiła do liczenia głosów.

V. Liczenia głosów zakończyło się o 16.00

VI. Podsumowanie i wyniki:

1. Rogucka Izabela – IV rok Architektura Wnętrz - 51 głosów
2. Gogola Monika – III rok AiU - 45 głosów
3. Włoczkowski Borys – II rok Grafika - 43 głosy
4. Wnuk Kamil – III rok Fotografia - 39 głosów
5. Jędrzejewski Tomasz – IV rok Rzeźba - 38 głosów
6. Wojtkowiak Mikołaj – III rok Wzornictwo - 33 głosy
7. Ziarkiewicz Filip – II rok Fotografia - 32 głosy
8. Siwik Anna – I rok AiU - 31 głosów
9. Szafrański Filip – I rok AiU - 30 głosów
10. Zięba Emilia – II rok Scenografia - 28 głosów
11. Jankowska Maria – I rok AiU - 26 głosów
12. Sobolewska Milena – IV rok Architektury Wnętrz - 25 głosów
13. Glińska Jagoda – II rok Grafika - 21 głosów
14. Płoszczyca Marek – III rok Grafika - 19 głosów
15. Banaszyk Olga – II rok Architektura Wnętrz - 18 głosów
16. Bartkowska Sylwia – III rok Grafika - 8 głosów

Do Samorządu Studentów ASP weszły następujące osoby:
1. Rogucka Izabela
2. Gogola Monika
3. Włoczkowski Borys
4. Wnuk Kamil
5. Jędrzejewski Tomasz
6. Wojtkowiak Mikołaj
7. Ziarkiewicz Filip

W głosowaniu oddało swój głos 160 osób, głosowanie odbyło się bez zakłóceń.
Komisja uznała 158 głosów za ważne, 2 zostały uznane za nieważne.

© 2007 Niezależne Zrzeszenie Studentów Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu
Projekt i wykonanie: voots | Logowanie