Strona główna    Archiwum newsów    13 Grudnia 1981- Pamiętamy
13 Grudnia 1981- Pamiętamy
Czas dodania  12 grudnia 2007, 22:45
26 Rocznica wprowadzenia stanu wojennego
Niezależne Zrzeszenie Studentów wraz z NSZZ "Solidarność" zapraszają do udziału w uroczystościach, podczas których oddamy hołd ofiarom stanu wojennego.

godz. 17.00 - kościół oo. Dominikanów - Msza św. oraz złożenie kwiatów przed tablicą poświęconą pamięci ofiar stanu wojennego, znajdującą się w krużgankach klasztoru.

godz. 18.30 - uroczystości pod pomnikiem Poznańskiego Czerwca 1956. (plac im. Adama Mickiewicza)

" Szczególnie na 18.30 serdecznie zapraszam wszystkich członków i sympatyków NZS-u. Aby upamiętnić tamten czas ułożymy przed poznańskimi krzyżami symboliczny napis ze zniczy: "13 grudnia - pamiętamy". Mam nadzieję że nie zawiedziecie i pojawicie się aby nam w tym pomóc:) Do zobaczenia!!!

Dominik Ubych
Przewodniczący NZS UAM "

Władze NZS ASP przyłączają się do apelu NZS UAM i zarazem zachęcają do odwiedzenia strony www.13grudnia81.pl i zapoznania się z realiami tamtych czasów.