Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu
http://www.asp.poznan.pl
Strona główna    Archiwum newsów    Konferencja Ekologiczna Ekodrom
Konferencja Ekologiczna Ekodrom
Czas dodania  21 kwietnia 2010, 00:35
Konferencja Ekologiczna Ekodrom organizowana jest już od kilku lat przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, działające przy Uniwersytecie Przyrodniczym, a dawnej  
W tym roku swoją pomocą wspiera nas NZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Koło Naukowe Ochrony Środowiska, działające przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.
Tegoroczna Konferencja jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ jej termin
24 kwietnia 2010 roku, zbiegnie się z obchodami 90 - lecia uczelni, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.
Celem Konferencji jest zwiększenie świadomości ludzkiej na problemy ekologii oraz uświadomienie społeczeństwa jak ważne jest dbanie o środowisko naturalne i jak opłakane skutki może nieść za sobą nieprzemyślane działanie człowieka.
W bieżącym roku przewodnim tematem naszych rozważań będzie:
"Gospodarka odpadami oraz wpływ rozwoju przemysłu i działalności człowieka na naturalne siedliska roślin i zwierząt".
Wyrażamy nadzieję, że zaproponowany przez nas temat zainteresuje nie tylko studentów Uniwersytetu Przyrodniczego i Uniwersytetu Ekonomicznego, ale i studentów pozostałych uczelni poznańskich, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a także członków naszej organizacji oraz wszystkich osób, dla których problem ekologii nie pozostaje obojętny.
W imieniu Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia udziału w organizowanej przez nas konferencji, która odbędzie się 24 kwietnia od godziny 10 na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

NZS UP

Więcej informacji na stronie http://ekodrom.symbioza.net.pl

© 2007 Niezależne Zrzeszenie Studentów Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu
Projekt i wykonanie: voots | Logowanie