Strona główna    Archiwum newsów    Staż podczas Mediations Biennale
Staż podczas Mediations Biennale
Czas dodania  11 czerwca 2010, 20:56
Wszystkich studentów zainteresowanych odbyciem stażu podczas tegorocznego Mediations Biennale zapraszamy na spotkanie organizacyjne.
Odbędzie się ono w środę 16.06.2010 o godzinie 19 w Sali 233 C.K Zamek (II piętro) przy ulicy Święty Marcin 80/82.

Mediations Biennale to międzynarodowe biennale sztuki współczesnej odbywające się w Poznaniu. To jedno z największych wydarzeń tego typu w Europie. Z każdą swoją odsłoną przyciąga uwagę nie tylko znawców sztuki, ale również szerokiej publiczności. Tegoroczne Mediations Biennale odbędzie się w terminie od 5 września do 30 października 2010.

Taki staż to niepowtarzalna szansa, aby zdobyć doświadczenie przy organizacji dużego i prestiżowego międzynarodowego wydarzenia.
Liczymy na Państwa zainteresowanie i aktywny udział w Mediations Biennale.

Praktykanci proszeni są przyniesienie na spotkanie CV.