Strona główna    Archiwum newsów    Konkurs "Kuźnia Talentów"
Konkurs "Kuźnia Talentów"
Czas dodania  8 listopada 2010, 18:15
to projekt dla wszystkich, którzy maja innowacyjne pomysły na biznes, technologie lub produkty i chcą je wprowadzić na rynek
Celem konkursu jest promocja innowacyjnych pomysłów osób chcących samodzielnie wdrażać albo w inny sposób przedstawić rynkowi swoje projekty; wspieranie postaw innowacyjnych; pomoc w utrwalaniu rezultatów działań innowacyjnych.
Konkurs przeznaczony jest dla studentów, doktorantów, naukowców, wynalazców, innowatorów z wielkopolskich wyższych uczelni – wszystkich, którzy mają innowacyjne pomysły na biznes, technologie lub produkty i chcą je wprowadzić na rynek, a do wdrożenia i rozwinięcia projektów potrzebują: fachowego doradztwa, promocji oraz zainteresowania inwestorów.

Kliknij po więcej.